Bóle kręgosłupa, udać się do ortopedy czy neurologa?

Mam dość częste bóle ledzwiowe kręgosłupa, do tego stopnia że wykrzywia mnie na prawą stronę. Ból jest taki, że ciężko mi wstać z łóżka, chodzić, siedzieć. A nawet leżeć, bóle mam od jakichś kilku lat, często biorę zastrzyki wypisanie przed lekarza pierwszego kontaktu, niestety pomagają na chwilę. Pracuję w sklepie, dźwigam, ciągle na nogach,wystarczy czasem gwałtowny ruch i wykrzywia mi całą postawę ciała. Proszę poradzić do jakiego lekarza mam się udać, czy do ortopedy czy do neurologa ?

Proszę w pierwszej kolejności wykonać CT odcinka lędźwiowego kręgosłupa i z wynikiem zgłosić się do neurologa.
należy wykonac tk kręgosłupa i w zależności od wyniku udac sie do odpowiedniego specjalisty
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Neurolog w Warszawie Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Gliwicach Neurolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi