Bóle kręgosłupa i ramion po pracy fizycznej

Dzień dobry, od kilku dni miewam bóle kręgosłupa i ramion. Pracuję fizycznie, dodatkowo często drętwieją mi ręce zwłaszcza po obudzeniu. Czego to mogą być objawy? Czy jest możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego z tego powodu?
Dzień dobry, jeżeli ma Pan dolegliwości bólowe to oczywiście jest możliwość uzyskania zwolnienia lekarskiego. By móc coś więcej powiedzieć musimy dokładniej porozmawiać. Zapraszam na konsultację.
Najpewniej jest to związane ze zwyrodnieniem kręgosłupa i oczywiście można na to uzyskać zwolnienie lekarskie
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi