Bóle i poty na klatce piersiowej, drętwienie dłoni, brak apetytu - co może powodować takie objawy?

Od pewnego czasu mam silne bóle w klatce piersiowej, które trwają cały dzień, budzenie w nocy o różnych godzinach, poty na klatce piersiowej, ból stopy, drętwienie obydwóch dłoni, ból kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego, brak apetytu, bóle w nadbrzuszu. Co to może być?
Standardy nakazują zgłaszać każdy silny ból w klatce piersiowej na pogotowie. Niemniej jednak mogą to być objawy choroby wrzodowej. Potrzeba więcej informacji.
Należy skontaktować się z lekarzem, który po zebraniu dokładnego wywiadu i przeprowadzeniu badań dodatkowych postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi