Bóle i poty na klatce piersiowej, drętwienie dłoni, brak apetytu - co może powodować takie objawy?

Od pewnego czasu mam silne bóle w klatce piersiowej, które trwają cały dzień, budzenie w nocy o różnych godzinach, poty na klatce piersiowej, ból stopy, drętwienie obydwóch dłoni, ból kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego, brak apetytu, bóle w nadbrzuszu. Co to może być?
Standardy nakazują zgłaszać każdy silny ból w klatce piersiowej na pogotowie. Niemniej jednak mogą to być objawy choroby wrzodowej. Potrzeba więcej informacji.
Należy skontaktować się z lekarzem, który po zebraniu dokładnego wywiadu i przeprowadzeniu badań dodatkowych postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi