2023-12-20

Ból w lewej łopatce - jak z nim postępować?

Od 3 dni boli mnie w lewej łopatce. Ból jest na tyle dokuczliwy, że ciężko mi się oddycha, a co dopiero wziąć głębszy oddech czy ziewnąć. Problem jest też ze schylaniem i dźwiganiem (co jest nieuniknione przy małym dziecku) zaznaczę, że nigdzie się nie uderzyłam i nie mam też żadnych innych dolegliwości. Niestety przed końcem roku raczej nie uda mi się wybrać do lekarza, więc może tu choć trochę ktoś mi wskaże drogę. 

konieczne jest przeprowadzenie badania fizykalnego na wizycie stacjonarnej
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból pleców w Gliwicach Ból pleców w Warszawie Ból pleców w Krakowie Ból pleców w Białymstoku Ból pleców w Bielsku-Białej Ból pleców w Łodzi Ból pleców w Katowicach Ortopeda w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4