Ból w klatce piersiowej i plecach po masturbacji.

Mam pytanie odnośnie mojego bólu w klatce piersiowej. Kiedyś tak nie miałem, ale zauważyłem, że po 3-4 dniach pod rząd masturbacji odczuwam dość silne uczucie kłucia/bólu w klatce piersiowej, a także bólu na plecach, który czuję, że się rozkorzenia przypominając gałęzie drzewa. Czy to jest jeszcze objaw dojrzewania czy jest coś czym powinienem się martwić? Dodam, że ćwiczę siłowo i mam astmę.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból pleców w Warszawie Ból pleców w Poznaniu Ból w klatce piersiowej w Warszawie Ból pleców w Dąbrowie Górniczej Ból pleców w Bielsku-Białej Ból w klatce piersiowej w Dąbrowie Górniczej Ból w klatce piersiowej w Bielsku-Białej Ból pleców w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z