Ból stopy rok po skręceniu stawu skokowego.

Rok temu w lutym skręciłam staw skokowy. Wykonałam rezonans, na którym jest napisane: „Niewielka ilość płynu w jamie stawu skokowo-goleniowego. Prawd. przebyte częściowe uszkodzenie przedniego więzozrostu piszczelowo-strzałkowego. ATFL, CFL i pozostałe struktury bez uchwytnych zmian. Dyskretny odczyn w tylno-bocznej części zatoki stępu Kostka dodatkowa- os tibiale ext. typ I ok. 12mm długości, włączona w dystalny fragment ścięgna m. piszczelowego tylnego”. Stopa nadal mnie boli (również podczas leżenia), a po dłuższym staniu czy siedzeniu w jednej pozycji robi się sina. Podczas chodzenia stopa ucieka na wszystkie strony, więc od roku noszę opaskę uciskową oraz mocno zawiązane buty za kostkę. Lekarz zalecił mi tylko rehabilitację i opaskę uciskową, lecz nie przyniosło to żadnego efektu. Robiłam zimne okłady i leżałam z nogą na wysokiej poduszce. Czy w tym przypadku będzie konieczna artroskopia?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi