Ból stopy rok po skręceniu stawu skokowego.

Rok temu w lutym skręciłam staw skokowy. Wykonałam rezonans, na którym jest napisane: „Niewielka ilość płynu w jamie stawu skokowo-goleniowego. Prawd. przebyte częściowe uszkodzenie przedniego więzozrostu piszczelowo-strzałkowego. ATFL, CFL i pozostałe struktury bez uchwytnych zmian. Dyskretny odczyn w tylno-bocznej części zatoki stępu Kostka dodatkowa- os tibiale ext. typ I ok. 12mm długości, włączona w dystalny fragment ścięgna m. piszczelowego tylnego”. Stopa nadal mnie boli (również podczas leżenia), a po dłuższym staniu czy siedzeniu w jednej pozycji robi się sina. Podczas chodzenia stopa ucieka na wszystkie strony, więc od roku noszę opaskę uciskową oraz mocno zawiązane buty za kostkę. Lekarz zalecił mi tylko rehabilitację i opaskę uciskową, lecz nie przyniosło to żadnego efektu. Robiłam zimne okłady i leżałam z nogą na wysokiej poduszce. Czy w tym przypadku będzie konieczna artroskopia?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi