Ból ścięgna Achillesa przy chodzeniu.

Od 4 tygodni boli mnie ścięgno Achillesa przy chodzeniu czy wszelkiej aktywności fizycznej. Ból występuje tylko wtedy kiedy mam na sobie buty, a normalnie bez butów nie odczuwam nic. Sam ból nie jest jakoś silny, lecz przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu. Przy dotyku nie odczuwam żadnego bólu co uważam za dziwne. Przez ten miesiąc nie byłam u lekarza, ponieważ sądziłam, że to zwykłe nadwyrężenie po jednym treningu. Co to może być? Lepiej iść do lekarza? 

Proszę zgłosić się do ortopedy. Do czasu badania proszę chodzić w obuwiu na średniej wielkości obcasa żeby odciążyć tylostopie.
Z tego opisu nie można jednoznacznie udzielać jakiejkolwiek porady. Sugeruję wizytę u fizjoterapeuty - specjalisty z zakresu mechanicznego diagnozowania i terapii narządu ruchu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi