Ból podczas głębokiego oddechu

Dzień dobry, podczas głębokiego wdechu czuje ból w lewej części klatki piersiowej (nie za każdym razem). Ten objaw utrzymuje się już około 3 tygodnie, nie jest to silny ból, ale uczucie jakby coś napierało podczas oddechu. Co może być przyczyną tego bólu?
Witam serdecznie, są dwie najczęstsze przyczyny bólu po lewej stronie klatki piersiowej:
1. Zaburzony wzorzec oddychania i zwiększone napięcie przepony
2. problemy z żołądkiem
Przyczyn bólów w klatce piersiowej może być bardzo wiele. Mogą mieć one etiologię kardiologiczną, wynikać z chorób opłucnej, chorób nerwowo-mięśniowych i wielu innych. Celem postawienia diagnozy - choćby wstępnej, proszę skontaktować się z lekarzem, który podczas konsultacji szczegółowo zbierze wywiad i zapewne zleci dalszą diagnostykę.
Bóle w klp. zawsze wymagają osobistego zbadania i poszerzenia diagnostyki.
Bóle w klatce piersiowej każdorazowo wymagają wizyty stacjonarnej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi