Ból podbrzusza i nieregularne miesiączki

Mam 28 lat, zaznaczę że jestem dziewicą. Od pewnego czasu jakies 3 miesiące odczuwam przed okresem ból w dolnej części brzucha po lewej stronie. I od pewnego czasu mam nieregularne okresy, długość cyklu trwa licząc od stycznia 28, 35 , 29, 39 , 29 , 30 , 40 , 29 , 20. Czy to coś poważnego?

Zalecana stacjonarna wizyta u ginekologa.
Proszę wykonać badania hormonalne
Bez szczegółowego badania i ewentualnego poszerzenia diagnostyki odpowiedź na Pani pytanie jest niemożliwa. Proszę umówić wizytę u ginekologa. Warto poinformować lekarza przed badanie, że nie współżyła Pani co pozwoli odpowiednio dostosować badanie.
Proszę wybrać się do ginekologa
Należy wykonać usg ginekologiczne
Niezbędna będzie wizyta u ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3545
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi