Ból podbrzusza i nieregularne miesiączki

Mam 28 lat, zaznaczę że jestem dziewicą. Od pewnego czasu jakies 3 miesiące odczuwam przed okresem ból w dolnej części brzucha po lewej stronie. I od pewnego czasu mam nieregularne okresy, długość cyklu trwa licząc od stycznia 28, 35 , 29, 39 , 29 , 30 , 40 , 29 , 20. Czy to coś poważnego?

Zalecana stacjonarna wizyta u ginekologa.
Proszę wykonać badania hormonalne
Bez szczegółowego badania i ewentualnego poszerzenia diagnostyki odpowiedź na Pani pytanie jest niemożliwa. Proszę umówić wizytę u ginekologa. Warto poinformować lekarza przed badanie, że nie współżyła Pani co pozwoli odpowiednio dostosować badanie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi