Ból pleców od tygodnia, najpierw od strony lewej łopatki, teraz z obu stron

Witam, mam 21 lat. Od jakiegoś tygodnia bolą mnie plecy na wysokości łopatek, najpierw był ból z lewej strony, a teraz odczuwam ból z 2 stron. Co to może oznaczać? Dodam, że prowadzę zdrowy tryb życia i dużo się ruszam.
mogą te dolegliwości być związane z chorobą kręgosłupa.
Ciężko stwierdzić bez jakiegokolwiek wywiadu co może być przyczyną bólu. Aczkolwiek na takiej wysokości kręgosłupa często aktywne są punkty spustowe, które należy dość mocnym masażem punktami spustowymi potraktować.
Wszyscy mamy dolegliwości bólowe pleców. W razie wątpliwości należy zgłosić się do lekarza.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi