Ból palca w stopie promieniujący do kostki - czy powinnam jechać z tym do szpitala?

Od wczoraj nie mogę ruszać dużym paluchem, ból promieniuje od dużego palca do podbicia i do kostki (ból jest drętwiejący i palący). Obok dużego palucha pojawiła się gulka, a na podbiciu zrobił się lekki ślad, jakby siniak. W ostatnim czasie nie pamiętam, żebym gdzieś uderzyła. Co to może być i czy można z tym jechać na sor? Byłam u lekarza, który dał skierowanie na wykonanie badania crp i kwasu moczowego.

Lekarz ukierunkował diagnostykę pod kątem napadu dny moczanowej. W oparciu o objawy i uzyskane wyniki badań wdrożone powinno być właściwe leczenie. W razie potrzeby do rozważenia poszerzenie diagnostyki (o diagnostykę obrazową i konsultacje specjalistyczne).

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3446
Pytań zadanych
przez pacjentów
8299
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi