Ból palca w stopie promieniujący do kostki - czy powinnam jechać z tym do szpitala?

Od wczoraj nie mogę ruszać dużym paluchem, ból promieniuje od dużego palca do podbicia i do kostki (ból jest drętwiejący i palący). Obok dużego palucha pojawiła się gulka, a na podbiciu zrobił się lekki ślad, jakby siniak. W ostatnim czasie nie pamiętam, żebym gdzieś uderzyła. Co to może być i czy można z tym jechać na sor? Byłam u lekarza, który dał skierowanie na wykonanie badania crp i kwasu moczowego.

Lekarz ukierunkował diagnostykę pod kątem napadu dny moczanowej. W oparciu o objawy i uzyskane wyniki badań wdrożone powinno być właściwe leczenie. W razie potrzeby do rozważenia poszerzenie diagnostyki (o diagnostykę obrazową i konsultacje specjalistyczne).

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi