Ból łokcia przy zginaniu i podnoszeniu

Witam. Mam problem z lewym łokciem: podczas zginania łokcia lub podnoszenia przedmiotów pojawia się ból. Proszę o wskazanie jakie badanie lepiej zrobić: USG czy RTG?
USG stawu łokciowego umożliwia ocenę zmian zwyrodnieniowych stawu, ale także pozwala na rozpoznanie większości patologii tkanek miękkich otaczających staw np. zespołu łokcia tenisisty czy łokcia golfisty. Proszę więc w pierwszej kolejności wykonać właśnie to badanie.
oba. zaczynając od RTG
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi