Ból kręgosłupa promieniujący do łopatki.

Mam 53 lata, od 3 miesięcy odczuwam okropny ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego i krzyżowego aż do łopatki. Co moze być przyczyną? Jakie badania powinnam wykonać? Obecnie od listopada nie mam miesiączki, ginekologicznie jest wszystko w porządku, leczę się na niedoczynność tarczycy.

Proszę zgłosić się do lekarza-niezbędne jest badanie przedmiotowe; z badań dodatkowych, po zebraniu dokładnego wywiadu, do zlecenia będą zapewne bad.laboratoryjne jak i badania obrazowe (np. rtg kręgosłupa, usg jamy brzusznej).
Zalecana konsultacja lekarska celem zebrania dokładnego wywiadu medycznego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi