Ból biodra przy siedzącym trybie życia - do jakiego specjalisty się udać?

W ostatnim czasie prowadzę bardzo siedzący tryb życia i zacząć doskwierać mi ból biodra. Boli okolica biodra, czasami aż do pachwiny, ból pojawia się także w dolnej części pleców i w udzie, chociaż nie jest aż tak nasilony. Ból zaczyna się i narasta w pozycji stojącej bądź siedzącej, a słabnie kiedy się położę lub rozgrzeje bolące miejsce. Może to być powód małej ilości ruchu, czy powinnam szukać przyczyny u jakiegoś ze specjalistów?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból biodra w Katowicach Ortopeda we Wrocławiu Fizjoterapeuta w Katowicach Ból biodra w Bielsku-Białej Ból biodra w Poznaniu Fizjoterapeuta w Bielsku-Białej Ból biodra w Krakowie Fizjoterapeuta w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z