Bliznowce po laserowym usunięciu znamion

W kwietniu tego roku miałam laserowo usuwane pieprzyki z brzucha, po których nie miało być śladu. Aktualnie sierpień, wygląda to tak: czerwone kropki, które są wypukłe, wyczuwalne pod dotykiem, są wielkości pieprzyków które miałam, ale minął 5 miesiąc i nie są białe ani koloru skory tylko siwo - czerwone, w niektórych obwódka jest biała a środek siwy, lekarz na kontroli stwierdził ze to keloidy i mam przyjść na zabieg chirurgicznego usuwania zmian, po których założy szwy. Nie wiem co robić czy to dobra diagnoza, czy będzie to lepiej wyglądać niż teraz czy może nie powinnam tego wycinać? Lekarz miał dobre opinie, jest chirurgiem plastycznym - zraziłam się troszkę, ponieważ mówił że zero śladów, a zostałam z bliznami czerwonymi które strasznie nieestetycznie wyglądają i zle wpływają na moja samoocenę. Lekarz stwierdził, że to się nie zagoi i albo wytnę albo mi takie zostaną, co robić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi