Bliznowce po laserowym usunięciu znamion

W kwietniu tego roku miałam laserowo usuwane pieprzyki z brzucha, po których nie miało być śladu. Aktualnie sierpień, wygląda to tak: czerwone kropki, które są wypukłe, wyczuwalne pod dotykiem, są wielkości pieprzyków które miałam, ale minął 5 miesiąc i nie są białe ani koloru skory tylko siwo - czerwone, w niektórych obwódka jest biała a środek siwy, lekarz na kontroli stwierdził ze to keloidy i mam przyjść na zabieg chirurgicznego usuwania zmian, po których założy szwy. Nie wiem co robić czy to dobra diagnoza, czy będzie to lepiej wyglądać niż teraz czy może nie powinnam tego wycinać? Lekarz miał dobre opinie, jest chirurgiem plastycznym - zraziłam się troszkę, ponieważ mówił że zero śladów, a zostałam z bliznami czerwonymi które strasznie nieestetycznie wyglądają i zle wpływają na moja samoocenę. Lekarz stwierdził, że to się nie zagoi i albo wytnę albo mi takie zostaną, co robić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi