Biopsja guza lewego jajnika - czy taki wynik daje nadzieję?

Wynik mojej babci po biopsji guza lewego jajnika: "fragmenty tkanki łącznej włóknistej z przekrojami włókien nerwowych i naczyń oraz pojedynczą, drobną grupą komórek nabłonkowych z cechami niewielkiego stopnia atypii jądrowej" prosiłabym o wyjaśnienie tej diagnozy - babcia dopiero na 19 stycznia jest umówiona u onkologa, obecnie jest w szpitalu, gdyż cały czas zbiera jej się woda w płucach... Czy coś optymistycznego znajdą Państwo w tym rozpoznaniu?
do rozważenia usuniecie jajników, potrzebuje wiecej informacji.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi