Białe plamki wychodzące z wędzidełka

Od ponad roku na penisie przy cewce moczowej pojawiły się 3 białe plamki wychodzące z wędzidełka, nie mam pojęcia czym może to być spowodowane. Wyczytałem, że może to być grzybica od braku higieny osobistej lecz z objawów infekcji grzybiczych, o których czytałem nie mam żadnych objawów (higiena jest na swoim miejscu). Myślę, że może to być spowodowane tym, iż z jednej łazienki korzystało AŻ 15 osób. Dodam, że mam 23 lata, a nie zgłaszałem się do lekarza gdyż mieszkam od roku w Anglii i nie znam języka na tyle by się zgłosić osobiście do lekarza. Proszę o pomoc w określeniu co to może być, jeżeli grzybica to proszę o informacje czy można stosować bez recepty i we własnym zakresie maści przeciw grzybicy?
Prawdopodobnie to jednak grzybica, można spróbować zastosować maść przeciwgrzybiczą, np.Clotrimazol-w Polsce jest bez recepty, jeśli nie minie wtedy zgłaszamy się do lekarza.
Zalecana telekonsultacja lekarska celem przepisania leków na receptę.
wstępnie to grzybica
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi