Białe plamki wychodzące z wędzidełka

Od ponad roku na penisie przy cewce moczowej pojawiły się 3 białe plamki wychodzące z wędzidełka, nie mam pojęcia czym może to być spowodowane. Wyczytałem, że może to być grzybica od braku higieny osobistej lecz z objawów infekcji grzybiczych, o których czytałem nie mam żadnych objawów (higiena jest na swoim miejscu). Myślę, że może to być spowodowane tym, iż z jednej łazienki korzystało AŻ 15 osób. Dodam, że mam 23 lata, a nie zgłaszałem się do lekarza gdyż mieszkam od roku w Anglii i nie znam języka na tyle by się zgłosić osobiście do lekarza. Proszę o pomoc w określeniu co to może być, jeżeli grzybica to proszę o informacje czy można stosować bez recepty i we własnym zakresie maści przeciw grzybicy?
Prawdopodobnie to jednak grzybica, można spróbować zastosować maść przeciwgrzybiczą, np.Clotrimazol-w Polsce jest bez recepty, jeśli nie minie wtedy zgłaszamy się do lekarza.
Zalecana telekonsultacja lekarska celem przepisania leków na receptę.
wstępnie to grzybica

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi