Zwłóknienia trzustki przy wzdęciach i zgadze

Co oznacza stwierdzenie w USG jamy brzusznej: pole trzustki jednorodne, nieposzerzone normoechogenne z poj. pasmami zwłóknień? Reszta opisu w porządku. Badania robiłam z uwagi na wzdęcia i zgagę oraz pocenie się czasami w nocy. Morfologia z rozmazem, CRP, TSH, cukier - wyszło OK.
Oznacza to, iż nie ma żadnych nieprawidłowości.
Nie jest to pełny wywiad medyczny, z przedstawionych informacji można zakładać , że wynik badania bez zmian.
wynik badania jest bez zmian
nie ma nieprawidłowości
Jako praktykujący ultrasonografista stwierdzam że takie określenie nic nie znaczy i pierwszy raz widzę takie dziwne sformuowanie ale jestem przekonany że autor chciał napisać że obraz jest prawidłowy.
Lekarz badający nie obserwuje nieprawidłowości.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi