Znacznie zmniejszona obfitość miesiączki

Mam 37 lat i znacznie zmniejszyła mi się obfitość miesiączki. Zrobiłam sobie biocenozę pochwy, oto wyniki: nabłonki - liczne wpw clue cells (komórki jeżowe) - brak wpw leukocyty - pojedyncze wpw pałeczki kwasu mlekowego - nieliczne wpw pałeczki Gram ujemne - pojedyncze wpw stopień czystości 2 (interpretacja w skali Nugetta) Mam niestety uczucie dyskomfortu, jakby coś mnie obklejało. Śluz na ogół jest bezbarwny. Używałam Iladian i czułam lepiej. Teraz Probiotic 100 ultimate i Clotrimazolum krem. Odczuwam od długiego czasu większe zapotrzebowanie na potrzeby seksualne. Nie wiem czy na to ma wpływ wiek (hormony)? Nie mam od 7 lat partnera. Nie wiem jakie zrobić badania w tym kierunku. Mam zespół móżdżkowy i bardzo się boję ginekologa. Proszę o pomoc, w sensie naprowadzenia mnie informacyjnie jakie badania mogę sobie zrobić w celu sprawdzenia przyczyny "krępujących" dla mnie potrzeb oraz mniejszej obfitości miesiączki. Proszę też o informacje czy osoba z zespołem móżdżkowym jest inaczej badana u ginekologa?
Proszę zgłosić się na badanie ginekologiczne.Zespol móżdżkowy nie wpływa na przebieg badania ginekologicznego.
zalecam konsultacje z ginekologiem
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Należy zgłosić się do ginekologa osobiście na konsultację.
Należy udać się do ginekologa.
Aby Pani pomóc potrzebne jest przede wszystkim badanie ginekologiczne. Warto je uzupełnić o badanie usg i w zależności od wyniku o badania hormonalne. Pani choroba nie powinna wpływać na przebieg badania ginekologicznego, ale zawsze ewentualne potrzeby i oczekiwania może Pani omówić z ginekologiem przed badaniem.
Po ustaleniu przyczyny można będzie ustalić dalsze Pani leczenie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4311
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi