Znacznie zmniejszona obfitość miesiączki

Mam 37 lat i znacznie zmniejszyła mi się obfitość miesiączki. Zrobiłam sobie biocenozę pochwy, oto wyniki: nabłonki - liczne wpw clue cells (komórki jeżowe) - brak wpw leukocyty - pojedyncze wpw pałeczki kwasu mlekowego - nieliczne wpw pałeczki Gram ujemne - pojedyncze wpw stopień czystości 2 (interpretacja w skali Nugetta) Mam niestety uczucie dyskomfortu, jakby coś mnie obklejało. Śluz na ogół jest bezbarwny. Używałam Iladian i czułam lepiej. Teraz Probiotic 100 ultimate i Clotrimazolum krem. Odczuwam od długiego czasu większe zapotrzebowanie na potrzeby seksualne. Nie wiem czy na to ma wpływ wiek (hormony)? Nie mam od 7 lat partnera. Nie wiem jakie zrobić badania w tym kierunku. Mam zespół móżdżkowy i bardzo się boję ginekologa. Proszę o pomoc, w sensie naprowadzenia mnie informacyjnie jakie badania mogę sobie zrobić w celu sprawdzenia przyczyny "krępujących" dla mnie potrzeb oraz mniejszej obfitości miesiączki. Proszę też o informacje czy osoba z zespołem móżdżkowym jest inaczej badana u ginekologa?
Proszę zgłosić się na badanie ginekologiczne.Zespol móżdżkowy nie wpływa na przebieg badania ginekologicznego.
zalecam konsultacje z ginekologiem
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Należy zgłosić się do ginekologa osobiście na konsultację.
Należy udać się do ginekologa.
Aby Pani pomóc potrzebne jest przede wszystkim badanie ginekologiczne. Warto je uzupełnić o badanie usg i w zależności od wyniku o badania hormonalne. Pani choroba nie powinna wpływać na przebieg badania ginekologicznego, ale zawsze ewentualne potrzeby i oczekiwania może Pani omówić z ginekologiem przed badaniem.
Po ustaleniu przyczyny można będzie ustalić dalsze Pani leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2809
Pytań zadanych
przez pacjentów
7017
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi