Zmiany grzybicze w jamie ustnej, a szczepienie przeciw COVID

Czy pojawienie się zmian grzybiczych w jamie ustnej na tydzień przed terminem szczepienia stanowi przeszkodę w zaszczepieniu się? Czy mogę zmiany te leczyć nystatyną?

Nie stanowi to przeciwwskazania do szczepienia. Nystatyna jest lekiem stosowanym w takich przypadkach. W razie wątpliwości proszę skontaktować się ze swoim lekarzem.
Można leczyć zmiany grzybicze nystatyną. Nie jest to przeciwwskazaniem do szczepienia.
Nie jest to przeciwskaanie do szczepienia.
nie
Można leczyć zmiany grzybicze nystatyną. Nie jest to przeciwwskazaniem do szczepienia. Można się szczepić
W trakcie leczenia nystatyną można wykonać szczepienie przeciwko koronawirusowi.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi