Złamana noga oraz jej drętwienie.

Dzień dobry wieczór mam pytanie odnośnie tego czy jest to normalne że po zdjęciu szyny gipsowej i teraz domowej kuracji co lekarz mi dał bo okazało się że mam złamaną kość przy kostce bez przemieszczenia, mam siną nogę oraz od wczoraj czuje chód w niej i jest coraz bardziej zimna a przynajmniej mam takie wrażenie. Lekarz kazał mi chodź jeszcze o kulach nie stawać na tą nogę i co 3/4h mam przykładać lód i smarować maścią, i brać zaszczyki biorę wszystko i robię jak kazał ale martwię się o nogę bo jest fioletowa taka sina i zimna bardzo, a dopiero 14.06 będę u niego czy noga już jest w porządku. Bardzo bym była wdzięcza za jakie kolwiek informacje czy to tak ma być czy jak. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi