Złamana noga oraz jej drętwienie.

Dzień dobry wieczór mam pytanie odnośnie tego czy jest to normalne że po zdjęciu szyny gipsowej i teraz domowej kuracji co lekarz mi dał bo okazało się że mam złamaną kość przy kostce bez przemieszczenia, mam siną nogę oraz od wczoraj czuje chód w niej i jest coraz bardziej zimna a przynajmniej mam takie wrażenie. Lekarz kazał mi chodź jeszcze o kulach nie stawać na tą nogę i co 3/4h mam przykładać lód i smarować maścią, i brać zaszczyki biorę wszystko i robię jak kazał ale martwię się o nogę bo jest fioletowa taka sina i zimna bardzo, a dopiero 14.06 będę u niego czy noga już jest w porządku. Bardzo bym była wdzięcza za jakie kolwiek informacje czy to tak ma być czy jak. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1795
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi