2022-05-25

Zdrętwiały język kilka dni po znieczuleniu zęba.

20 maja miałam robioną u stomatologa dolną ósemkę. Podczas podawania znieczulenia poczułam jak mi przeszedł tam prąd. Znieczulenie trzymało dłużej niż zwykle. Do dnia dzisiejszego mam lekko zdrętwiały język z tamtej strony, tak jakbym poparzyła się gorącą herbatą, ale czucie w nim nadal jest. Żeby poczuć lepiej smak jedzenia przerzucam je na drugą stronę jamy ustnej. Dzwoniłam do tego stomatologa, ale powiedział, że tak może się dziać (rzadko, ale może) i mam brać kompleks witamin z grupy B. Czy to przejdzie czy zostanie mi tak już do końca życia?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stomatolog w Katowicach Stomatolog w Warszawie Stomatolog w Dąbrowie Górniczej Stomatolog w Bielsku-Białej Stomatolog w Gliwicach Stomatolog w Częstochowie Stomatolog w Gdańsku Stomatolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4