Zawroty głowy po przebudzeniu

Od paru dni kiedy się obudzę i siadam na łóżku przez chwilę kręci mi się w głowie (nie podnoszę się gwałtownie). Po chwili to mija i mogę wstać, choć idę lekko niepewnym krokiem. Po paru minutach wszystko jest ok i mogę normalnie funkcjonować. Ale zauważyłam, że kiedy podniosę głowę do góry i chwilę trzymam zadartą to lekko kręci mi się głowie, to samo jest kiedy się schylam i trwam przez moment w tej pozycji. Czy mam się bardzo niepokoić, że coś mi jest? Zaznaczam, że nie mam żadnych innych objawów i nigdy wcześniej mi się nie przydarzyło nic takiego. Jestem zdrowa, nic mi nie dolega i na nic się nie skarżę.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi