Zawroty głowy po przebudzeniu

Od paru dni kiedy się obudzę i siadam na łóżku przez chwilę kręci mi się w głowie (nie podnoszę się gwałtownie). Po chwili to mija i mogę wstać, choć idę lekko niepewnym krokiem. Po paru minutach wszystko jest ok i mogę normalnie funkcjonować. Ale zauważyłam, że kiedy podniosę głowę do góry i chwilę trzymam zadartą to lekko kręci mi się głowie, to samo jest kiedy się schylam i trwam przez moment w tej pozycji. Czy mam się bardzo niepokoić, że coś mi jest? Zaznaczam, że nie mam żadnych innych objawów i nigdy wcześniej mi się nie przydarzyło nic takiego. Jestem zdrowa, nic mi nie dolega i na nic się nie skarżę.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi