Zaświadczenie o niezdolności stawienia się na zajęciach z powodu choroby.

Czy lekarz online jest w stanie wystawić mi tylko i wyłącznie zaświadczenie pisemne (o niezdolności stawienia się na zajęciach) z uwzględnieniem informacji odnośnie mojej nieobecności na studiach, z powodu przebytej choroby? Miałam biegunkę łagodną i samoistnie po kilku dniach minęła, ja nie korzystałam z pomocy lekarza, a sytuacja miała miejsce miesiąc temu.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Biegunka w Krakowie Biegunka w Bielsku-Białej Biegunka w Gliwicach Biegunka w Katowicach Biegunka w Częstochowie Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Biegunka w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z