Zaświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w testach sprawnościowych. Czy dostanę online?

Dzień dobry, potrzebuję zaświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w testach sprawnościowych. Czy mogę otrzymać takie zaświadczenie online? Pozdrawiam
Trochę za mało informacji - wymagałoby to konsultacji
Zaświadczenia tego rodzaju są możliwe do uzyskania na drodze konsultacji online z lekarzem, niemniej jednak potrzebny jest dokładny wywiad i analiza dotychczasowych badań i dokumentacji medycznej Pacjenta. Pozdrawiam serdecznie!
W tej sprawie proszę zwrócić się do lekarza stacjonarnego, który przeprowadzi pełne badanie fizykalne i ewentualnie zleci dodatkowe badania.
Jeżeli nie jest to sport ekstremalny to po zebraniu wywiadu myślę że tak.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi