Zaświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w testach sprawnościowych. Czy dostanę online?

Dzień dobry, potrzebuję zaświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w testach sprawnościowych. Czy mogę otrzymać takie zaświadczenie online? Pozdrawiam
Trochę za mało informacji - wymagałoby to konsultacji
Zaświadczenia tego rodzaju są możliwe do uzyskania na drodze konsultacji online z lekarzem, niemniej jednak potrzebny jest dokładny wywiad i analiza dotychczasowych badań i dokumentacji medycznej Pacjenta. Pozdrawiam serdecznie!
W tej sprawie proszę zwrócić się do lekarza stacjonarnego, który przeprowadzi pełne badanie fizykalne i ewentualnie zleci dodatkowe badania.
Jeżeli nie jest to sport ekstremalny to po zebraniu wywiadu myślę że tak.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7016
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi