Zapalenie zatok w ciąży

33 tydzień ciąży. Od miesiąca ostry stan zapalny zatok. Na początku brałam amoksycyklinę, pomogło na tydzień. W piątek dostałam od laryngologa cyprofloksacynę 2 x 2 krople do nosa. Dziś jest 3 dzień stosowania. Odczuwam straszny ból głowy, oczodołów i górnej szczęki. Czy to normalne i brać dalej?

Jeśli podczas leczenia pojawiły się silne dolegliwości bólowe lub inne o znacznym nasileniu proszę niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, najlepiej zlecającym leczenie. Warto również umówić wcześniejszą wizytę ginekologiczną celem wykluczenie ewentualnego wpływu Pani dolegliwości na przebieg ciąży.
Należy zgłosić się do laryngologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi