Zapalenie zatok w ciąży

33 tydzień ciąży. Od miesiąca ostry stan zapalny zatok. Na początku brałam amoksycyklinę, pomogło na tydzień. W piątek dostałam od laryngologa cyprofloksacynę 2 x 2 krople do nosa. Dziś jest 3 dzień stosowania. Odczuwam straszny ból głowy, oczodołów i górnej szczęki. Czy to normalne i brać dalej?

Jeśli podczas leczenia pojawiły się silne dolegliwości bólowe lub inne o znacznym nasileniu proszę niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, najlepiej zlecającym leczenie. Warto również umówić wcześniejszą wizytę ginekologiczną celem wykluczenie ewentualnego wpływu Pani dolegliwości na przebieg ciąży.
Należy zgłosić się do laryngologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi