Zaczerwienie po zabiegu usunięcia wędzidełka

Mam problem z zaczerwienieniem przy ujściu cewki moczowej z jeden strony. Nie daje ono żadnych objawów chorobowych (robiłem badania i wykluczyłem zapalanie cewki i grzybicę), pojawiło się ono od razu po zabiegu usunięcia wędzidełka i nie zniknęło do dzisiaj (zabieg był około 2 lata temu), czy jest możliwe żeby po zabiegu usunięcia wędzidełka powstało takie uszkodzenie mechaniczne? Próbowałem różnych maści i kremów. Czy w takim miejscu wykonuje się zabiegi, które mogłyby pozbyć się lub zminimalizować to zaczerwienienie lub jest jakiś sposób na takie zaczerwienienia?
Dzień Dobry, w takim przypadku najlepiej zasięgnąć konsultacji urologicznej w celu oceny zmiany i dalszego leczenia.
Zalecana konsultacja urologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi