Zaczerwienie po zabiegu usunięcia wędzidełka

Mam problem z zaczerwienieniem przy ujściu cewki moczowej z jeden strony. Nie daje ono żadnych objawów chorobowych (robiłem badania i wykluczyłem zapalanie cewki i grzybicę), pojawiło się ono od razu po zabiegu usunięcia wędzidełka i nie zniknęło do dzisiaj (zabieg był około 2 lata temu), czy jest możliwe żeby po zabiegu usunięcia wędzidełka powstało takie uszkodzenie mechaniczne? Próbowałem różnych maści i kremów. Czy w takim miejscu wykonuje się zabiegi, które mogłyby pozbyć się lub zminimalizować to zaczerwienienie lub jest jakiś sposób na takie zaczerwienienia?
Dzień Dobry, w takim przypadku najlepiej zasięgnąć konsultacji urologicznej w celu oceny zmiany i dalszego leczenia.
Zalecana konsultacja urologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi