2023-12-07

Wyczuwalny guzek pod płatkiem ucha - czy może to być coś niepokojącego?

Ostatnio zaniepokoił mnie fakt, że tuż pod lewym płatkiem ucha mam wyczuwalnego guzka. Nie do końca potrafię określić czy jest przesuwalny, czy nie. Najbardziej widać go i czuć gdy przechylam głowę na prawą stronę. Po prawej stronie nie czuje czegoś takiego. Boję się, ponieważ nawet gdyby był to tylko powiększony węzeł chłonny, to jest on powiększony już od bardzo dawna. Być może nawet paru lat. Oczywiście naczytałam się o tym, że takie coś to może być zmiana nowotworowa, ale nie mam żadnych innych niepokojących objawów. Dodam, że mam 19 lat.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Chirurg w Bielsku-Białej Powiększenie węzłów chłonnych w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Bielsku-Białej Powiększenie węzłów chłonnych w Bielsku-Białej Chirurg w Katowicach Dermatolog w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4