Uporczywy kaszel mimo kuracji antybiotykiem - co robić dalej?

Witam, mam 46 lat, od 10 listopada zaczęłam kaszleć, wydaje mi się. że mam zapalenie płuc albo oskrzeli. Do lekarza nie mam jak pójść by osłuchać czy chociażby sprawdzić czy jest czysto, dostałam jedynie antybiotyk Corexim i na kaszel acodin. Leki skończyłam, a dalej kaszlę, czasami aż na wymioty bierze. Co powinnam robić dalej?
Lek o nazwie Corexim, który Pani podaje nie jest zarejestrowany w Polsce, nie jest też dopuszczony do obrotu. Ponadto nie jest to w ogóle antybiotyk. Proszę skontaktować się ze specjalistą, który wypisze odpowiednie leki.
za mało danych, być może to alergia.
Należy zgłosić się do lekarza osobiście.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi