To objawy nadchodzącej miesiączki czy ciąży?

Okres miałam 16.08.2021 i trwał 6 dni. Moje cykle to 35dc czasami 37dc. Współżyje bez zabezpieczenia,ostatni stosunek 8.09;15.09. 29.09.2021 okresu nadal nie ma,jest za to biały wodnisty śluz, którego nie ma za wiele. Mam większy apetyt;l ekkie mdłości, które występują wieczorem; czasami lekkie bóle w podbrzuszu; senność i wahania nastroju. Większe niebolące piersi;ciągłe oddawanie moczu;zgaga,lekko bolące nogi. Czy mogą być to objawy nadchodzącego okresu? Czy też objawy wczesnej ciąży?

Proszę wykonać test ciążowy. Rozstrzygająca będzie wizyta u ginekologa z badaniem USG.
W przypadku podejrzenia ciąży w pierwszej kolejności proszę wykonać test ciążowy lub badanie beta-hcg we krwi. Ewentualne wątpliwości proszę omówić z ginekologiem, w tym wynik negatywny testu również.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3546
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi