To objawy nadchodzącej miesiączki czy ciąży?

Okres miałam 16.08.2021 i trwał 6 dni. Moje cykle to 35dc czasami 37dc. Współżyje bez zabezpieczenia,ostatni stosunek 8.09;15.09. 29.09.2021 okresu nadal nie ma,jest za to biały wodnisty śluz, którego nie ma za wiele. Mam większy apetyt;l ekkie mdłości, które występują wieczorem; czasami lekkie bóle w podbrzuszu; senność i wahania nastroju. Większe niebolące piersi;ciągłe oddawanie moczu;zgaga,lekko bolące nogi. Czy mogą być to objawy nadchodzącego okresu? Czy też objawy wczesnej ciąży?

Proszę wykonać test ciążowy. Rozstrzygająca będzie wizyta u ginekologa z badaniem USG.
W przypadku podejrzenia ciąży w pierwszej kolejności proszę wykonać test ciążowy lub badanie beta-hcg we krwi. Ewentualne wątpliwości proszę omówić z ginekologiem, w tym wynik negatywny testu również.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi