To ciąża czy źle dobrane tabletki?

Pierwszy raz biorę tabletki antykoncepcyjne, aktualnie jestem na 23 tabletce. Tabletki niestety biorę nieregularnie. Z partnerem nie stosujemy żadnej dodatkowej antykoncepcji i zawsze kończy we mnie. Od drugiego tygodnia brania pigułek mam skurcze podbrzusza, powiększone piersi, które bolą i czasem zaboli mnie głowa. Robiłam test ciążowy i przy rozlewaniu pojawiły się dwie kreski, po czym w okienku T zniknęła i została jedna. Czy może to być ciąża czy źle dobrane tabletki?

przede wszystkim należy wykluczyć ciążę, proszę wykonać badanie Bhcg z krwi i zgłosić się na usg ginekologiczne
Proszę regularnie zażywać tabletki, ponadto wskazane jest wykonanie testu BHCG z krwi.
zalecam wizytę u lekarza celem wykonania usg ginekologicznego, należy wykonac badanie hcg z krwi
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Poznaniu Ginekolog w Lublinie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi