To ciąża czy początek miesiączki?

Mam 16 letnią córkę, która zaczęła współżyć. Dowiedzialam się o tym niedawno. Ma problemy z miesiączką i obawiam się, że mogła zajść w ciążę. Ostatnią miesiączkę miała 23 czerwca, od tej pory nie miała jej. Zrobiłyśmy test - wyszedł negatywny, ale od dwóch dni boli ją podbrzusze i ma biała wydzielinę z krwią. Chciałabym się dowiedzieć czy to ciąża czy początek miesiączki? Wizytę mam umówioną, ale martwię się i już bym chciała coś wiedzieć.

W razie wątpliwości proszę rozważyć powtórne wykonanie testu ciążowego lub badanie beta-hcg z krwi.
Proszę również rozważyć zastosowanie bezpiecznej metody antykoncepcji, która zapewni skuteczne zabezpieczenie przed nieplanowaną ciążą.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi