To ciąża czy początek miesiączki?

Mam 16 letnią córkę, która zaczęła współżyć. Dowiedzialam się o tym niedawno. Ma problemy z miesiączką i obawiam się, że mogła zajść w ciążę. Ostatnią miesiączkę miała 23 czerwca, od tej pory nie miała jej. Zrobiłyśmy test - wyszedł negatywny, ale od dwóch dni boli ją podbrzusze i ma biała wydzielinę z krwią. Chciałabym się dowiedzieć czy to ciąża czy początek miesiączki? Wizytę mam umówioną, ale martwię się i już bym chciała coś wiedzieć.

W razie wątpliwości proszę rozważyć powtórne wykonanie testu ciążowego lub badanie beta-hcg z krwi.
Proszę również rozważyć zastosowanie bezpiecznej metody antykoncepcji, która zapewni skuteczne zabezpieczenie przed nieplanowaną ciążą.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi