Szum w lewym uchu, czy to może być coś groźnego?

Po nieprzyjemnej podróży pociągiem (głośny, niewygodny - bolący kark i plecy) szumi mi dość mocno w lewym uchu (na co dzień szumi delikatnie gdyż mam wydluzona tetnice ktora naciska na nerw, na co dzień jest okej), a także z tej lewej strony i tylu głowy czuje ucisk (nie boli jako tako), utrzymuje się to od tygodnia, codziennie było coraz lepiej, pogorszyło sie, kiedy musiałem fizycznie popracować (dużo schylania). Ponadto po pracy mam wrażenie, jakby kark był lekko sztywniejszy, jakby się głową oporniej ruszało. W tygodniu idę do neurologa i fizjoterapeuty, ale ciągle się stresuje, czy to może być cos groźnego? Czy wynikać np. z postury (garbie się)

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3580
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi