Staramy się o drugie dziecko. Co może być przyczyną tych upławów?

5 sierpnia miałam operację na żylaki kończyny dolnej. Miesiączkę powinnam dostać 8 sierpnia a dostałam w dniu operacji. Po operacji zaczęliśmy starać się o drugie dziecko. Kolejna miesiączka była 16 września następna 19 października. Tydzień po miesiączce mam upławy zabarwione krwią a czasami takie jak ostatniego dnia miesiączki. Dodam, że druga ciążę poroniłam. Co może być przyczyną tych upławów?
Dzień dobry,
Czy stosuje Pani aktualnie jakieś leki? Niektóre leki mogą być przyczyną takich zaburzeń. Sugeruję umówienie wizyty ginekologicznej, szczegółowe badanie i dokładne omówienie stosowanych przez Panią leków. Proszę zabrać ze sobą dotychczasową dokumentację medyczną.
Należy zgłosić się do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi