Spóźniający się okres, negatywny test ciążowy - co to może oznaczać?

Witam, spóźnia mi się okres, więc zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. Nigdy jeszcze nie miałam problemów do tej pory z miesiączką. Czy to możliwe, że to jednak ciąża, ale pierwszy tydzień i test tego nie wykrył czy to coś innego może byc?

Istnieją różne przyczyny zaburzeń miesiączkowania, proszę zgłosić się w pierwszej kolejności na kontrolną wizytę do ginekologa, który ukierunkuje dalsze postępowanie w zakresie diagnostyki i ew.leczenia.
Tak, pojedynczy wynik testu ciążowego, w szczególności jeśli wykonany jest zbyt wcześnie może nie być miarodajny. Rozważyć proszę poszerzenia diagnostyki o badania stężenia gonadotropiny kosmówkowej w surowicy krwii i konsultację ginekologiczną z badaniem ultrasonograficznym niezależnie od wyniku badania.
Proponuje zlecić dodatkową diagnostykę -zapraszam na konsultacje - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z