2023-04-03

Spadki nastroju przy miesiączce - jakie leczenie podjąć?

Miewam bardzo niskie spadki nastroju utrzymujące się tydzień (kilka dni przed i po rozpoczęciu okresu). Nie nadaję się wówczas zupełnie do funkcjonowania i nie chcę żyć. Czy jest możliwość, aby taki stan unormować hormonalnie? Czy warto wykonać jakieś badania, oprócz wizyty u psychiatry? Miesiączki są bolesne i krwotoczne, ale w badaniu klinicznym wszystko poprawnie. Antykoncepcja hormonalna kilku firm nie sprawdziła się zupełnie.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra w Bielsku-Białej Psychiatra w Krakowie Psychiatra w Łodzi Psychiatra w Katowicach Psychiatra we Wrocławiu Psychiatra w Częstochowie Psychiatra w Poznaniu Psychiatra w Toruniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6406
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16577
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+151
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4