Skoki pulsu wykonując codzienne czynności.

Od jakiegoś czasu mam często przyspieszony puls. Rano podczas wykonywania zwykłych czynności osiąga okolice 140, a w ciągu dnia jeśli nic nie robię, skacze między 60-110 (tak samo w czasie snu). Pomimo dobrej kondycji fizycznej wejście po schodach znacząco go podnosi. Po skokach pulsu zwłaszcza rano czuje się osłabiona i zmęczona. Miałam wykonywaną niedawno morfologię, ale lekarz stwierdził, że wszystko jest ok poza zawyżonymi parametrami ze względu na palenie papierosów. Ciśnienie mam prawidłowe, a na podwyższony puls zalecił mi herbatę z waleriany. Czy mój puls powinien mnie niepokoić czy takie skoki są normalne? Powinnam zostać przy herbacie czy jednak naciskać na dalszą diagnostykę?

Należy przeprowadzić dodatkową diagnostykę - zapraszam na konsultacje online - zbierzemy dokładny wywiad i ustalimy dalsze postępowanie, specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Kardiolog w Bielsku-Białej Kardiolog w Katowicach Kardiolog w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Kardiolog w Gliwicach Internista w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z