Silny ból kręgosłupa, jak temu zaradzić?

Od tygodni mam ból kręgosłupa coraz mocniejszy, dzisiaj było już mi bardzo ciężko wstać z krzesła. Ból w okolicy krzyża. Ciężko pracuje w mięsnym sklepie. Nie chcę zwolnienia tylko chciała bym coś pomocnego na ból, ale coś mocnego, bo tabletki nie pomagają. 

Niezbędna wizyta u lekarza, najlepiej z możliwością przeprowadzenia badania fizykalnego; w oparciu o nie i zebrany dokładny wywiad lekarski otrzyma Pani właściwe leczenie.
Zalecana konsultacja lekarska celem zebrania dokładnego wywiadu i włączenia odpowiedniego leczenia.
Dzień dobry. W takim wypadku warto udać się do fizjoterapeuty na terapię manualną. Podczas wizyty specjalista wykona specyficzne testy i przeprowadzi odpowiednią dla Pani terapię. W przeciwieństwie do leków, które działają objawowo podczas terapii szuka i eliminuje się przyczynę powstania problemu.
Zalecam wizytę osobistą u lekarza rodzinnego oraz konsultację z fizjoterapeutą.
Zalecana konsultacja lekarska celem zebrania dokładnego wywiadu i włączenia odpowiedniego leczenia.
wskazane badanie lekarskie
Wskazana jest wizyta stacjonarna z pełnym badanie fizykalnym, zebraniem wywiadu i na tej podstawie bedzie można włączyć właściwe leczenie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi