Silne skutki uboczne po furaginie, czy kontynuować przyjmowanie?

Po furaginie silne skutki uboczne, czy kontynuować? Po 2 tabletkach uczucie jakby się miało zaraz umrzeć, 2 farmaceutów powiedziało żeby to przeskoczyć i brać dalej bo nie ma nic innego. Na ulotce napisane żeby nie brać w takim przypadku. Proszę o pomoc bo żurawina, zioła i witamina c pomagają tylko doraźnie.

Proszę zgłosić się do lekarza, w oparciu m.in. o szczegółowy wywiad wdroży odpowiednie leczenie (być może są wskazania do antybiotykoterapii).
Proszę się zgłosić do lekarza, który na podstawie wywiadu podejmie decyzję o dalszym leczeniu.
Proszę Odstawić lek, następnie zgłosić się do lekarza na badanie
należy wykonać badanie ogólne moczu i posiew moczu i włączyc odpowiednie leczenie
proszę wykonac badanie moczu i na podstwie wyniku włączyć leczenie
Zalecana konsultacja lekarska celem włączenia właściwego leczenia.
Należy lek odstawić i zgłosić się do lekarza.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi