Rwący ból w lewej ręce.

Mam 25 lat. Od kilku dni zaczęła boleć mnie cała lewa ręka, od ramienia aż po same palce - jednak gdy jej dotykam, to ból jest największy w przedramieniu i przegubie. Dzisiaj, gdy obudziłam się po nocy, zaczęłam odczuwać podobny ból w lewej stopie. Oprócz tego nie mam żadnych innych objawów, nie jestem przemęczona i nie mam problemów ze snem. Wcześniej miewałam też bóle głowy po lewej stronie, ale lekarz zasugerował, że to od napięcia w szyi, a po kilku sesjach u fizjoterapeuty problem zniknął. Pracuję zdalnie przy komputerze. Nie mam w życiu stresu ani nałogów. Martwi mnie ten ból ręki, gdyż jest taki rwący i boję się, że to może być SM.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi