Rwący ból w lewej ręce.

Mam 25 lat. Od kilku dni zaczęła boleć mnie cała lewa ręka, od ramienia aż po same palce - jednak gdy jej dotykam, to ból jest największy w przedramieniu i przegubie. Dzisiaj, gdy obudziłam się po nocy, zaczęłam odczuwać podobny ból w lewej stopie. Oprócz tego nie mam żadnych innych objawów, nie jestem przemęczona i nie mam problemów ze snem. Wcześniej miewałam też bóle głowy po lewej stronie, ale lekarz zasugerował, że to od napięcia w szyi, a po kilku sesjach u fizjoterapeuty problem zniknął. Pracuję zdalnie przy komputerze. Nie mam w życiu stresu ani nałogów. Martwi mnie ten ból ręki, gdyż jest taki rwący i boję się, że to może być SM.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi