Różowy śluz w 4-5 tygodniu ciąży

Parę dni temu dowiedziałam się z testu ciążowego, że jestem w ciąży. Myślę, że jestem w 4-5 tygodniu. Boli mnie lekko brzuch, czasami z jednej strony tylko i dzisiaj miałam zabarwiony na różowo śluz. Czy to coś niepokojącego? Jakiś czas temu zdarzył mi się już podobny śluz i ginekolog powiedział, że to możliwe przez niedobór progesteronu. Czy powinnam udać się do lekarza? Miałam w planach iść dopiero na wizytę za ok. 2 tygodnie.
Proszę zgłosić się pilnie do ginekologa, który zbada Panią, wykona badanie USG i podejmie decyzję co do ewentualnego wypisania leków na receptę.
Dzień dobry,
Tak, proszę umówić wizytę u ginekologa celem badania usg i dobrania ewentualnego leczenia.
Należy zgłosić się do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi