Różowy śluz w 4-5 tygodniu ciąży

Parę dni temu dowiedziałam się z testu ciążowego, że jestem w ciąży. Myślę, że jestem w 4-5 tygodniu. Boli mnie lekko brzuch, czasami z jednej strony tylko i dzisiaj miałam zabarwiony na różowo śluz. Czy to coś niepokojącego? Jakiś czas temu zdarzył mi się już podobny śluz i ginekolog powiedział, że to możliwe przez niedobór progesteronu. Czy powinnam udać się do lekarza? Miałam w planach iść dopiero na wizytę za ok. 2 tygodnie.
Proszę zgłosić się pilnie do ginekologa, który zbada Panią, wykona badanie USG i podejmie decyzję co do ewentualnego wypisania leków na receptę.
Dzień dobry,
Tak, proszę umówić wizytę u ginekologa celem badania usg i dobrania ewentualnego leczenia.
Należy zgłosić się do ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi