2023-11-22

Przepuklina pępkowa, a zwolnienie lekarskie.

Jestem po zabiegu usunięciu przepukliny pępkowej uwięźniętej miesiąc temu. Rana nie jest jeszcze zabliźniona. Moją pracę cechuje wysiłek fizyczny włącznie ze schylaniem się i podnoszeniem. Ile L4 mogę się spodziewać, żeby nie pogorszyć stanu po zabiegu?

Witam, wystawienie ZUS ZLA/L4 polega na orzekaniu czasowej niezdolności do pracy. Jeżeli Lekarz w trakcie wizyty orzeknie, że Pan jest niezdolny do pracy - wtedy jest możliwe wystawienie ZUS ZLA /L4. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie dr n med Ewgenij Mozgunow
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Przepuklina w Katowicach Przepuklina w Częstochowie Chirurg w Dąbrowie Górniczej Przepuklina w Dąbrowie Górniczej Przepuklina w Warszawie Przepuklina w Bielsku-Białej Przepuklina w Krakowie Chirurg w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4