Przebarwienie zmieniające kolor wokół sutka.

Jestem mężczyzną w wieku 67 lat. Około rok temu zauważyłem wokół prawego sutka duże, około 5 cm przebarwienie wyraźnie obrysowane, nieregularne, koloru jasnobrązowego, czasami różowego aż po czerwony (zależnie od temperatury otoczenia i nacisku). Skóra na tym obszarze jest delikatniejsza i sucha. Owłosienie bez zmian. Poza tym żadnych innych objawów czy bólu. Żadnych zgrubień i guzów. Kształt piersi lewej i prawej identyczny.

Proszę zgłosić się do dermatologa.
Należy zmianę skonsultować z dermatologiem
Zalecana konsultacja dermatologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi