2024-01-09

Proszę o pomoc - nie wiem już co robić.

Około pół roku temu po pojawieniu się białych grudek w obrębie napletka zdecydowałem się udać do dermatologa. Pani powiedziała, że to nic groźnego (brak zaczerwienienia). Z biegiem czasu jednak (po kilku miesiącach) zaczęło nieco mocniej doskwierać mi sporadyczne swędzenie/pieczenie (nie wiem dokładnie jak to opisać) w tych okolicach. Na co dzień nie stwarza to większego dyskomfortu, ale nieraz przeszkadza. Nigdy nie doświadczyłem kontaktów seksualnych z drugą osobą (mężczyzna, 22 lata), zaspokajałem potrzeby samodzielnie, toteż odrzucam choroby weneryczne.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Gliwicach Dermatolog w Częstochowie Dermatolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4