Promieniujący ból w lewej pachwinie.

Ponad tydzień temu zaczęłam odczuwać dziwny dyskomfort (uczucie jakby obtarcia) w okolicy lewej pachwiny (między wargą sromową, a wewnetrzną częścią uda, dokładnie tam gdzie jest linia majtek). Dyskomofort z każdym kolejnym dniem nie mijał, wręcz się nasilał zamieniając się w ból, który zaczął promieniować do nogi, jak i całej lewej okolicy. Lekarz pierwszego konaktu stwierdzł, że nic nie widzi i zalecił branie tabletek przeciwbólowych. Po 4 dniach nie widzę znaczącej poprawy. Jakiej natury moze to być problem? Czy powinnam coś zrobić czy czekać aż ból minie?

Proszę obserwować skórę, czy nie pojawią się na niej żadne wykwity/zmiany. Warto wykonać usg jamy brzusznej (z oceną dołów pachwinowych).
Taki objaw może być spowodowany dyskopatią lędzwiową , przy ucisku na struktury nerwowe biegnące z odcinka lędźwiowego kręgosłupa do kończyny dolnej może bolec okolica pachwiny i cała noga aż do stopy, w zależności od stopnia ucisku.
Objawy o tym charakterze i o tej lokalizacji (+ kończyna) może pochodzić od lędźwiowego odcinka kręgosłupa, niezależnie od innych aktualnie występujących chorób. Sugeruję wizytę u fizjoterapeuty wyspecjalizowanego w mechanicznym diagnozowaniu i terapii narządu ruchu. Pozdrawiam.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Krakowie Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Krakowie Dermatolog w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi