2023-03-06

Problemy z wypróżnieniem się - czy mogą być związane z problemami ginekologicznymi?

Od kilku lat (po pierwszym porodzie) zmagam się z różnymi problemami ginekologicznymi i proktologicznymi. 1,5 roku temu byłam u proktologa, który stwierdził, że mam „guzki anodermy”. Tłumaczyłam, że mam problemy w wypróżnieniem i brudzeniem bielizny, mimo to kazał najpierw się naprawić od strony ginekologicznej. Obecnie jestem po operacji przepukliny pęcherzowo pochwowej, siatki double tot z podwyższonymi ramionami (nie jestem zadowolona z tej operacji, lekarz nie wyciął nadmiaru tkanki tylko zszył bo „pochwa ma być pofałdowana” przez co teraz przy stosunku odczuwam bóle) i do tego stwierdził, że mam przepuklinę na tylnej ścianie pochwy jednak „on by tego nie ruszał, bo nie jest dość duża”. Moje problemy z nietrzymaniem moczu się skończyły, ale inne nadal nie (mogę stwierdzić, że doszły nowe, np. ból przy stosunku). Czy problemy ginekologiczne mogą mieć wpływ na to jak to wygląda i się zachowuje? Dodam, że zdarza się, że te „fałdy” po ostrym jedzeniu, częstym wypróżnianiu się powiększają czasem krwawią i bolą. Proszę o pomoc w diagnozie i przede wszystkim wskazaniu do kogo się kierować. Brak mi sił, jestem młoda i wszyscy mnie zbywają z moimi problemami z tego powodu.

Zapraszam z posiadaną dokumentacją - zbierzemy dokładny wywiad i ustalimy dalsze postępowanie, specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Przepuklina w Krakowie Przepuklina w Gliwicach Przepuklina w Częstochowie Przepuklina w Bielsku-Białej Przepuklina w Warszawie Przepuklina w Katowicach Przepuklina we Wrocławiu Ginekolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6406
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16577
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+151
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4