Problem z wypróżnieniem, zmiany w okolicy odbytu - czy to hemoroidy?

Dzień dobry. Od kilku dni mam problem z wypróżnieniem się a w dodatku w okolicy odbytu zaszły pewne zmiany. Czy to mogą być hemoroidy?

Bez badania fizykalnego trudno jednoznacznie określić przyczynę-proszę zgłosić się do lekarza na wizytę stacjonarną (lek.rodz.bądź chirurg bądź proktolog).
Można to zdiagnozować na wizycie stacjonarnej u lekarza rodzinnego ,chirurga lub proktologa.
Należy ocenić zmiany - zapraszam na konsultacje - zbierzemy dokładniejszy wywiad - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Hemoroidy w Dąbrowie Górniczej Hemoroidy w Katowicach Hemoroidy w Gliwicach Hemoroidy w Warszawie Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Hemoroidy w Bielsku-Białej Internista w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z