Problem z metalicznym smakiem i zapachem

Od ponad miesiąca mam problem ze smakiem i zapachem. Często, gdy jem czuję metaliczny zapach oraz gdy np. wchodzę do kuchni i coś się gotuje czuję też podobny zapach. Nic poza tym mi się nie dzieje, ale niektóre potrawy są dla mnie przez to niejadalne, chociażby jajka.
Zaburzenia smaku i węchu w dobie pandemii Covid najczęściej świadczą o zakażeniu koronawirusem.Mogą być jedynymi objawami choroby. Proszę zgłosić się na test antygenowym lub PCR celem wykluczenia zakażenia
może to przebyty covid
Należy zgłosić się do internisty, może to przebyty covid?
Proszę wykonać diagnostykę w kierunku przebytej infekcji COVID-19.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4310
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi