Powiększone lewe jądro - konsultować ponownie?

Mam powiększone lewe jądro. Parę lat temu na podstawie skierowania urologa, wykonano mi badania USG jądra. Nie stwierdzono nic groźnego, polecono dalszą obserwację. Nie jest to bolesne, ale daje swoisty dyskomfort i rodzi obawy. Kto może ponownie to skonsultować?
Androlog specjalista który zajmuje się jadrami
Proszę udać się na ponowną kontrolę do urologa.
Proponuję ponownie wykonać USG a z wynikiem zgłosić się do urologa.
Wskazane kontrolne USG oraz konsultacja w Poradni Urologicznej.
Zalecana konsultacja urologiczna.
Należy wykonać nowe badanie USG i skonsultować ponownie - na wizytę proszę zabrać koniecznie wynik poprzedniego badania.
Zalecana konsultacja lekarska urologiczna
Należy wykonać USG i zgłosić się do urologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2808
Pytań zadanych
przez pacjentów
7017
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi