Potrzebuję zbyt dużo snu, jaka może być przyczyna?

Od dłuższego czasu mam problem ze snem, a dokładniej "potrzebuję go zbyt dużo", ok. 11 h żeby w miarę się wyspać, niezależnie o której pójdę spać. Jak śpię zbyt krótko lub długo przez pierwsze godziny od obudzania się jestem "żywy", a po paru godzinach jestem już totalnie zmęczony fizycznie, problem z wstawaniem o określonych godzinach, ze względu na budzik który mnie nie budzi, czasem odczuwam przez to ból brzucha oraz głowy. Nie piję kawy, energetyków itd. Do tego dochodzi złe samopoczucie, które według mnie może oddziaływać przez problemy z snem. Czy jest to jakaś choroba? Przypadłość? Czy czymś jest to spowodowane?

proszę zrobić sobie morfologię i TSH
Proszę wykonać badanie dodatkowe z krwi
Wskazana wizyta u lekarza, który uzupełni wywiad medyczny, zbada, a następnie zleci niezbędne badania diagnostyczne.
Zalecana konsultacja lekarska celem zebrania dokładnego wywiadu, a następnie zlecenia odpowiednich badań.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi